Kancelaria Adwokacka

Adwokat Patrycja Pagieła-Piątek

patrycja-pagiela-adwokat     Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Odbyła  aplikację adwokacką  i wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Bielsku-Białej uzyskała w 2008 r.
Od 2008 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Cieszynie.

Od 2010 r. prowadzi również działalność w filii znajdującej się w Skoczowie.

 

Zajmuje się sprawami z zakresu:

  • prawa rodzinnego i opiekuńczego(prowadzę min. sprawy: o rozwód, separację, alimenty, uznanie dziecka, zaprzeczenie ojcostwa, dot władzy rodzicielskiej (w tym pozbawienie wykonywania władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem. Zajmuję się także sprawami z elementem tansgranicznym (sprawy o uprowadzenie dziecka na podstawie Konwencji Haskiej, egzekucja alimentów za granicą).
  • prawa cywilnego: rzeczowego (wszelkie kwestie prawne dot. pr własności i posiadania, spadkowego( sprawy o stwierdzenie nabycia spadku. zachowek, dział spadku)
  • dochodzenia odszkodowań z tytułu czynów niedozwolonych (w tym wypadków drogowych) -prawa karnego(w tym przestępczość zorganizowana, narkotykowa, dot. błędów lekarskich), - prawa karnego wykonawczego (sprawy o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, przerwy w wyk. kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania kary, o wykonanie kary w systemie dozoru elektronicznego).
  • prawa karnego gospodarczego i prawa karnego skarbowego.
DANE KONTAKTOWE

Tel.: +48 601-50-49-48 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba Kancelarii

ul. Bobrecka 5, 43-400 Cieszyn

Filia w Skoczowie

Rynek 7
43-430 Skoczów